اولین همایش زنان کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

در این برنامه خانم مهندس داننده درباره ی وسعت کسب و کار و کارآفرینی در حوزه آی تی صحبت کرد و بر ضرورت بستر سازی لازم در این حوزه و طرح دور کاری برای دختران و زنان که در دوره قبل بدرستی اجرا نشد، تاکید نمود.

خانم خاوازی نیز با بیان تجربه خود از تاسیس شرکت آدران گفت: ما در شرکت آدران که ظرف مدت 15 سال کارآموزان بسیاری را پذیرفته ایم که حدود 78 نفر آنها در مجموعه های مختلف یا آدران جذب شدند. بدلیل اینکه کارآموزان فقط در واحد سخت افزار و نرم افزار مهارت کسب نمی کنند به اجبار باید در بخش اداری و فروش و حسابداری هم 20 ساعتی کار ورزی نمایند و رضایت عملکرد از مدیر مربوطه دریافت نمایند. این گزارش مورد استقبال ریس دانشگاه  و ریس سازمان نظام صنفی رایانه ارومیه قرار گرفت و به دنبال آن سازمان صنفی استان برای پذیرش کارورزی در حوزه آی تی در شرکت های فعال اعلام آمادگی کرد..

در نمایشگاه جانبی همایش، کسب و کارهای خانگی مانند تولید شیرینی و ترشیجات و مواد غذایی شرکت داشتند که نشانگر پتانسیل خوب، در این حوزه است. همچنین شرکت پست تهران فروشگاه اینترنتی فروش محصولات خانگی را راه اندازی کرده که همزمان با این همایش افتتاح شد.

تمبر یادبود کارآفرینان حوزه آی تی

رونمایی شده در اولین همایش زنان  کارآفرین در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات

 

All Rights Reserved Copyrighted 2007-2015 by MLD Corporation