بازدید انجمن زنان کارآفرین از شرکت تجارت الکترونیک عرش گستر

این دیدار از ساعت 8:00 صبح آغاز شد و پس از صرف صبحانه خانم توکل به شرح تجربیات مدیریتی خود پرداخت .

وی توضیحاتش را از  دوران دانشجویی و عدم رضایت از رشته تحصیلی و بحران هایی که در آن زمان پشت سر گذاشته  بود، آغاز کرد  و گفت که بعد از ازدواج به شرکت همسرش که یکی از کارآفرینان نمونه و جوان سال 1382 بوده است وارد شده و پس از مدتی همکاری در بخش بازرگانی خارجی، با سمت سرچر، تصمیم گرفته به صورت مستقل  دپارتمان الکترونیک شرکت را که شامل تولید برد مدارچاپی ، تهیه قطعات  الکترونیک خاص و مهندسی معکوس و مونتاژ  بوده در دست بگیرد و خیلی زود توانسته در این بخش به موفقیت های چشمگیری دست پیدا کند. وی علاوه بر رونق این بخش باعث شد  که دپارتمان  الکترونیک عرش گستر تبدیل به یکی از قطب های بزرگ ایران در زمینه ارایه بردهای مدارچاپی در ایران شود. در سال 1389 وی پس از یک سال مرخصی این بار در پست قایم مقام مدیرعامل و مدیر بازاریابی به شرکت بازگشت و پس از راه اندازی بخش پروژه های سیستم های امنیتی مانند دوربین مداربسته، اکسس کنترل، اطفا حریق، سیستم های هوشمند، دستگاه ضبط تصاویر خودرو و ATM که پیش از این فقط توزیع آن توسط این شرکت انجام می گردید، توانست به عنوان ساب دیلر سیستم های امنیتی بوش در ایران  به کار خود رونق دهد .

  نهایتا وی در سال گذشته موسسه ای آموزشی را تاسیس کرد و با آغاز همکاری با یک موسسه بین المللی  انگلیسی پس از سالها پیگیری مستمر، در صدد برگزاری دوره ها و سمینارهای آموزشی مدیریت بحران و مدیریت امنیت در ایران است.

نسیم توکل که در کنار کسب و کار خود به نویسندگی هم می پردازد، در پایان این دیدار کتابهای خود را به رسم یادبود به اعضای انجمن هدیه داد.

 

 

 

All Rights Reserved Copyrighted 2007-2015 by MLD Corporation