معرفی کتاب موفقیت در بحران


مراسم معرفی کتاب «موفقیت در بحران» نوشته استفان آر. کاوی عصر روز یکشنبه اول اسفندماه 95 در دفتر انجمن زنان کارآفرین برگزار شد.
کتاب «موفقیت در بحران» که سعی در بیان چگونگی تحقق «نتایج قابل‌پیش‌بینی در شرایط غیرقابل پیش‌بینی» دارد را آزاده رادنژاد به همراه زهره خسروی ترجمه کرده‌است. انجمن زنان کار آفرین نیز با توجه به رسالتی که بر خود مسلم می‌داند، یعنی اشاعه و ترویج دانش روز به معرفی این اثر طی یک نشست و به همت خانم آزاده رادنژاد در دفتر این انجمن پرداخت.
استفن آر. کاوی این کتاب را با همکاری باب ویتمن و برگ انگلند به نگارش درآورده است و ترجمه روان و گیرای این کتاب خوانش آن را به تجربه‌ای ناب برای خوانندگان علاقه‌مند به مطالعه کتاب‌های انگیزشی و آموزشی تبدیل می‌کند. این کتاب توسط نشر آموزه وابسته به مؤسسه آموزشی، ترویجی، مشاوره‌ای ناب منتشر شده‌است.
اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهید در کسب‌وکار خود موفق باشید، این کتاب شما را با راه‌های «موفقیت در بحران» آشنا می‌کند و از آن می‌آموزید که «اولویت‌ها را به بهترین شکل اجرا کنید» و «با سرعت اعتماد حرکت کنید» تا «با کمترین، بیشترین را به‌دست آورید» و در این مسیر دریابید که چگونه «ترس را کاهش دهید».

All Rights Reserved Copyrighted 2007-2015 by MLD Corporation